Test

8. lutego 2019

8. lutego 2019

19:00 To 20:20

00-144 Warszawa, Al. Solidarności 93

100-120 zł

masz zamiar uczestniczyć Test?
Yes, I am  Nikt jeszcze nie uczestniczy w tym wydarzeniu.

Event Opis

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi. Że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery… Ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby – dopóty tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy…

OPIS SPEKTAKLU:

Wybór przed którym stanie małżeństwo – Pola (Daria Widawska/ Ilona Wrońska) i Daniel (Mariusz Słupiński/ Leszek Lichota) nie jest prosty. Z pozoru niewinna, towarzyska gra niesie za sobą poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze.Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich…przyjaciół – milionera Bruna (Jarosław Boberek) oraz młodziutkiej psycholożki Beaty (Aleksandra Grzelak/Michalina Sosna). Niewinna gra uwalnia demony, a emocje wymykają się spod kontroli. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

Test, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarrito to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

Czas trwania spektaklu: 80 minut bez przerwy.

tytuł oryginalny: El test
autor: Jordi Vallejo Duarri
reżyser: Tomasz Obara 
premiera: 11.06.2018

Obsada:
Daria Widawska
Ilona Wrońska
Aleksandra Grzelak
Jarosław Boberek
Mariusz Słupiński
Michalina Sosna
08.02.2019 19:00 / WARSZAWA / TEATR KAMIENICA
00-144 Warszawa, Al. Solidarności 93
Bilety zakupisz na tej stronie – sklep.ebilet.pl

aa

Organizers

How to Register?

https://sklep.ebilet.pl/aagc/62768919806476737

Visited 10 times, 1 Visit today

Related Event